1. Vyplňte nezávaznou žádost

Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat vyplňte nezávaznou žádost

2. Budete kontaktováni

Kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti a probere s vámi detaily půjčky

3. Peníze jsou vaše

Po podpisu smlouvy vám budou peníze poslané obratem na váš účet

Proč požádat o půjčku online?

Online půjčky pomohli již více než 100 000 klientům po celé ČR. Přidejte se k nim i Vy!

"Půjčil jsem si 90 000 Kč a nemusel jsem shánět ručitele. Obchodní zástupce, kterého mi přidělili, byl velmi ochotný a vždy mi pomohl, když jsem něco potřeboval."

Ladislav H., Praha

Jaké jsou výhody online půjčky?

 • Půjčka na míru

  Výše půjčky od 500 Kč - 170 000 Kč. Doba splatnosti 12 - 84 měsíců. Peníze můžete použít na cokoliv!

 • Jasné a výhodné podmínky

  Půjčku poskytuje renomovaná společnost, je transparentní a férová.

 • Snadné online sjednání

  Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Po odoslání žádosti budete kontaktováni. Peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin

 • Dostupnost půjčky

  Půjčka je vhodná pro všechny se stálým zdrojem příjmů. Získáte jí bez zbytečného papírování.

Poslední žádosti

Jméno Čas Částka
Martin D. 8 000 Kč
Michal S. 38 000 Kč
Tamara S. 65 000 Kč
Hana R. 19 000 Kč

Dnes požádalo o půjčku již klientů. Přidejte se k nim i Vy!

CHCI PŮJČKU NAD 4500 KČ CHCI PŮJČKU DO 4500 KČ

Přivezeme vám peníze domů

Dětský pokoj MaximeMezi nejdůležitější patří. Jak ušetřit peníze? Nepřehlédněte, . Ne, s designy francouzského výrobce ušetříte. a snámi, jako prodejci také, jelikož nábytek vám až domů přivezeme zdarma. 76. Den - 19/08/2013: WITHOUT ENERGY!Takže jestli jsem pojedeme příští rok… tak bude second job pro nás jasná volba..A konečně přivezeme domů pořádný peníze…:D…Tedy pokud se rozhodnu dělat státnice v květnu a ne v únoru…Jestli v únoru, tak je pro mě možnost. Kuchařské receptyMaloobchodní prodej ovoce, zeleniny, suchých plodů, konzervovaných specialit a výběrových vín. . Široký sortiment - neobvyklé druhy - kvalita. . Zásobování hotelů a restaurací. Televize | Okay.czV e-shopu OKAY nakoupíte elektroniku, bílé zboží, autopříslušenství a nábytek. Osobní odběr v největší síti poboček.. Televizor vám přivezeme až domů nebo si ho můžete vyzvednout osobně na naší prodejně. Štítek pujcovna-leseni-berounBeroun Potřebujete něco postavit či zrekonstruovat? Nemáte patřičné vybavení? Starosti nechte na nás. Půjčovna lešení Beroun je Vám plně k dispozici. Poradíme Vám, lešení přivezeme na místo a provedeme montáž lešení. Poté si. Domácí systém Reverzní osmózy - Osmosis 6UVp (s pumpou a...JEN TO Nejlep. Systém Osmosis 6uv pro Vás přivezeme a namontujeme. Prosím zkontrolujte jestli máte pod dřezem nebo někde poblíž elektrickou zásuvku 220V pro přípojení čerpadla RO systému.