Hrát Texas Hold 'em Online

Hrát Texas Hold em Online

Nemůžete říct příliš mnoho o důležitosti učení poker strategie. Ale přesto, je úžasné, kolik hráčů vlastně jít do boje bez jakékoliv ochrany!

Sázky jsou obvykle omezena na tři za kolo, s výjimkou hlava-k-hlava hrnce.

Nejlepší pokerový list o pěti kartách, ze sedmi karet, vyhrává bank.

Hold 'em je členem třídy poker hry známé jako společenství karetní hry, kde některé karty jsou k dispozici pro použití všech hráčů. Existuje několik dalších her, které používají pět společenství karty, kromě nějaké soukromé karty, a proto jsou podobné Texas hold 'em. Royal hold 'em má stejnou strukturu jako Texas hold 'em, ale balíček obsahuje pouze Esa, Králové, dámy, kluci a Desítky. Alternativně, v Double board hold ' em všichni hráči obdrží stejný počet soukromých karty, ale tam jsou dvě sady karet. Vítěz je vybrán pro každý jednotlivý desky s každým příjemcem polovinu banku, nebo celkově nejlepší kombinace vyhrává celý bank, v závislosti na pravidlech dohodnou hráči.

casino poker

Můžeme vidět, s naší Jc6c, že nemáme dobrou ruku na chvíli, ale pokud jiný klub, bylo to, že jsme by mít flush (5 karet v jedné barvě).


Také, pokud se 9 byly vyjít bychom měli rovné (5 karet v pořadí – 8,9,10,J,Q). Nyní, že jste si přečetli o tom, jak hrát poker, a viděl trochu na různé žebříčky.

Ve všech případech, hrnec hraje (i když otvírák ukazuje, nebo prohlašuje, znečištěné ruce), pokud došlo k navýšení, dva nebo více hráčů call otevření sázku, nebo všechny akce je dokončena dříve, než kreslit. Méně než pět karet pro hráče (jiných než tlačítko) předtím, než byla přijata opatření, je špatným rozdání. Pokud byla přijata opatření, hráč méně než pět karet mohou čerpat počet karet potřebné k dokončení pěti-karta ruku. Tlačítko může obdržet pátou kartu, i když akce proběhla.

Teď, oba hráči karty jsou převrátil, a nejvyšší pokerový list z žebříčku výher. Showdown je to, co se stane po závěrečném řeky sázky byly umístěny.

Po flopu, turn karta (čtvrtá společná karta) je rozdána, a konečně "river" (pátá a poslední společná karta) je řešena; celkem jsou čtyři kola sázení. Po posledním kole sázek, pokud více než jeden hráč je stále ve hře, všichni hráči musí otočit své karty a hráč s nejlepší pěti karetní ruka je udělen bank.

Pokud dva nebo více hráčů mají stejně hodnotné ruce, pak rozdělí si bank rovnoměrně. Six plus hold 'em (také známý jako Krátké-deck hold 'em) je komunitní karetní hra poker varianta Texas hold 'em, kde karty 2 až 5 jsou odstraněny. Každý hráč je řešena dvě karty lícem dolů a usiluje o to, aby jeho nebo její nejlepší kombinací pěti karet poker ruce pomocí z jakékoli kombinace sedmi karet (pět společných karet a jejich vlastní dvě karty).

Dokonce i když váš soupeř udeří dva exterňáky a bere se vaše peníze, nemáte žádné právo nadávat mu. Kromě toho, ať se stane cokoliv, nedělají legraci z ostatních hráčů. Pamatujte si, že to je hra, možností a poker odds, takže vždy budete mít šanci ztratit, a to se nakonec stalo.

Protože Ultimate Texas Hold ' em je chráněn autorskými právy hru, nesmíme koupit stolu, ukážeme vám pravidla, pomocí pravidelného pokerového stolu. CardPlayer.com je svět je nejstarší a nejvíce respektovaný pokerový časopis a on-line poker průvodce. Od roku 1988, CardPlayer poskytla hráči pokeru, poker strategie, poker zprávy a výsledky poker.


Tento turnaj představoval několik her, včetně Texas hold 'em. V roce 1970, a Jack Benny Binion získal práva na tuto úmluvu, ji přejmenovala na World Series of Poker, a přestěhoval se do jejich kasina Binion ' s Horseshoe, v Las Vegas. Po jeho prvním roce, novinář, Tome Thackrey, navrhl, že hlavní událostí tohoto turnaje by měla být no-limit Texas hold 'em.