Gandhanra Tibetského Buddhismu Tangka Portrét,Buddha Medicíny,Horké Ražby Brokát Obraz,Tantrické Buddhistické Dárek pro Domácí Dekor


Štítky: budha art, buddhistické stupa, buddha tam, kde mrtví, budha dekor, buddha, zlatý buddha diamond malování, tibetské šperky, thangka, zvířecí hlavou pryskyřice zdi, buddha thangka.

292.15 Kč
 • Skladem
 • p1301 • Rám: No
 • Materiál: HEDVÁBÍ
 • Původ: NP(Původu)
 • Je Inteligentní Zařízení: No
 • Režim rámečku: Scroll Malování
 • Originální: No
 • Předměty: Buddha Medicíny
 • Typ: Smíšené Média
 • Střední: akvarel
 • Technics: Ručně Malované
 • Číslo Modelu: Buddha Medicíny
 • Podpora Základní: Plátno
 • Formulář: V kombinaci
 • Tvar: Svislý Obdélník
 • Styl: Tradiční

THANGKY, různě špalda jako thangky, tangka, thanka nebo tanka (Nepálský výslovnost: [ˈtʰaŋka]; Tibetská: ཐང་ཀ་; Nepál Bhasa: पौभा), je Tibetský Buddhistický malování na bavlnu, hedvábí, nášivky, obvykle líčit Buddhistické božstvo, scénu, nebo mandala.

Thangka sloužit jako důležité učební pomůcky zobrazující život Buddhy, různé vlivné lamy a jiná božstva a bodhisattvas. Tangkas pověsit na nebo vedle oltáře, a mohou být zavěšeny v ložnicích nebo kancelářích mnichů a dalších oddaných.

Thangky se tradičně držel nezarámované a srolovat, když není na displeji, namontované na textilní podložce poněkud ve stylu Čínské scroll obrazy, s dalším hedvábí kryt na přední straně pro ochranu.

VYNIKAJÍCÍ RUČNÍ práce - Gandhanra ruční kreslení Tangka jsou bezkonkurenční v kráse a kvalitě.Tam jsou 14 typs a 3 velikostech, obsahuje nejdůležitější sochy buddhy a narativní scény Tibetského Buddhismu,velikost je 12.6"-35.5", vhodné pro různá prostředí. Velké Dekorativní pro Jógu nebo Meditační Místnosti.

POPIS

Materiál: tkanina, hedvábí, zlaté nitě

Výšivky: brokát, výšivka

Velikost A Hmotnost

Malý:32 cm * 21cm (asi 12,6" * 8.3")

Hmotnost 180 g (6,5 oz)

Střední:65 cm * 48 cm (cca 25.6" * 18.9")

Hmotnost 240g (cca 8,5 oz)

Velké: 90 cm * 65cm (asi 35.5" * 25.6")

Hmotnost 390 g (cca 13.8 oz)

Dostanete 1* Malování jako obrázky zobrazeno

14 Typy a 3 Velikosti pro výběr

21 Taras:V Tibetském Buddhismu, Tãrã přišel do existence z jednoho slzu do Avalokiteśvara.Když slza spadla na zem vytvořil jezero a lotos otevření v jezeře ukázal, Tara.

V jiné verzi tohoto příběhu, Tara se vynořuje ze srdce Avalokiteśvara.

V obou verze, to je Avalokiteśvara je vylití soucit, který se projevuje Tãrã jako bytost.- ženské božstvo spojené s soucitu a osvícený činnosti. Tam jsou 21 formy Tara.

Bílá Tara:'to Ona, kdo Osvobozuje' - ženské božstvo spojené s soucitu a osvícený činnosti.Tara vypadá jako ženské bódhisattvy v Mahayana Buddhismu, a jako žena Buddha v Vajrayana Buddhismus. Ona je známá jako "matka osvobození", a představuje ctnosti úspěch v práci a úspěchy. Ona je známá jako Tara Bosatsu (多 羅 菩薩) v Japonsku a Číně.Taro, bílá a vítězné,Bílá Tara, (Sitatārā) se dvěma rameny sedí na bílém lotosu a s očima na rukou a nohou, stejně jako třetí oko na čele (tedy ona je také známý jako "Sedm eyed"). Ona je známá pro soucit, dlouhý život, léčení a klidu. Také známý jako Přání-naplňující Kola, nebo Cintachakra.

Green Tara:Zelená Tara(Skt. Śyāmatārā; Tib. སྒྲོལ་ལྗང་, ) -, který je spojován především s ochranou, většina písemných zdrojů se zdá, aby se dohodly, že toto je hlavní forma Tara a zdrojem veškeré její další projevy.

Obecně se říká, že Zelená Tara je matkou všech bódhisattvů, a že ona miluje všechny cítící bytosti, stejně jako by matka. Ale konkrétně, že je spojena s osvícené aktivity.

Vaisravana - Buddha Čištění

Žlutá Jambhala - Buddha Bohatství:Jambhala je Bůh Bohatství a vhodně člen Klenot Rodiny (viz Ratnasambhava). On je někdy zaměněn s Hinduistický bůh Kubera. Jambhala je také věřil být emanací Avalokitesvara nebo Meditační, Bódhisattvy Soucitu. Existuje pět různých bohatství Jambhalas; každý má svou vlastní praxi a mantry, aby pomoci eliminovat chudobu a vytvořit finanční stabilitu.

Existuje řada různých forem a tradic, bohatství božstva Jambhala. On je našel v pěti základních barvách: žlutá, černá, bílá, zelená a červená. Nejčastější jsou žlutá a černá.

Čistá Země:(Sanskrt: doslova "Land of Bliss" nebo "Čisté Země Blaženosti"; často překládáno jako "Čisté Země") v Čisté Zemi školy Mahayana Buddhismu, Západní Ráj Buddha Amitabha, popsané v Čisté Zemi sútry. To je výslovně popsán jako radostný svět, měkké a zářící, naplněné s hudbou ptáků a cinkání stromy zdobí drahé šperky a girlandy zlaté zvonky.

Amitabha sedí na lotosu uprostřed terasovité jezírko, zúčastnili bódhisattvů ("buddhové-k-být") Avalokiteshvara a Mahasthamaprapta. Nově mrtvého vstoupit do lotus pupeny, které se rozvinout, když cestující se staly zcela čistí a dosáhli osvícení.

Lotus se narodil -Guru Rinpočhe:Padmasambhava znamená 'Lotus-narozen', která se týká Guru Rinpočhe se sice narodil z lotosového v zemi Oddiyana. Guru Rinpočhe, Vzácný Mistře', je zakladatel Tibetského Buddhismu a Buddha naší doby.

Vzhledem k tomu, Buddha je známý především za to, že učil učení sutra vozidla, Padmasambhava přišel na tento svět, a do Tibetu a zejména, aby učil tantry.

Zatímco Buddha Šákjamuni příkladem buddha zásadě platí, že nejdůležitějším prvkem v sutrayana cestu, Padmasambhava zosobňuje princip guru, srdce Vajrayana Buddhismus, a proto je známý jako druhý Buddha' (Tib. སངས་རྒྱས་གཉིས་པ་, sangyé nyipa).

Tisíc Náručí Padmapani - Buddha Soucitu:Tisíc ozbrojených Avalokiteśvara

Jeden prominentní Buddhista příběh vypráví o Avalokiteśvara slibovat, že nikdy klid, dokud se osvobodil všechny cítící bytosti z saṃsāra. Navzdory namáhavé úsilí, uvědomí si, že mnozí nešťastní lidé byli ještě být spasen. Poté, co se snaží pochopit potřeby tolik, jeho hlava se rozdělí do jedenácti kusů. Amitābha, vidět jeho osud, dává mu jedenáct hlav, s nimiž se slyšet výkřiky utrpení. Po vyslechnutí těchto pláče a pochopit je, Avalokiteśvara se snaží oslovit všechny ty, kteří potřebovali pomoc, ale zjistil, že jeho dvě ruce roztříštil na kousky. Jednou, Amitābha přijde k jeho pomoci a investuje ho s tisíci zbraní, s nimiž se podpory utrpení zástupy.


Kimster9119
2021-02-04
5/5
Excellent Product. Prompt Delivery
Kostovski
2021-02-05
5/5
Delivery is fast-in a couple of weeks approximately. The quality is excellent. Seller recommend!

Napsat recenzi

Související produkty