100A / 40A LCD displej Digitální Double Puls Encoder Svářeče Svařovací Stroj Transformátor na řídicí Desce, Řízení Času


Štítky: tabulka svářeče, svaru, mig sig, místo svářeč ovládání, nikl místo svářeč, ir snímače, mig, mini svaru, controler místo svářeč řízení času, spot svářečka.

339.56 Kč 547.55 Kč
  • Skladem
  • p1357  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Lcd Displej Digitální Double Puls Encoder
  • Balíček: Ano
  • Svazek: Svazek 1
  • Kompatibilní Audio A Video Zařízení Styl: /

100A / 40A LCD displej Digitální Double Puls Encoder Svářeče Svařovací Stroj Transformátor na řídicí Desce, Řízení Času

Vlastnosti:

1. Nastavitelný, aby zachránit poslední operace: modul double-pulse spoušť, spoušť čas lze nastavit libovolně vypnout, můžete změnit double pulsu na jeden tep spoušť

2. Na hlavní desce a na displeji ovládacího panelu jsou od sebe odděleny: pouzdra může být instalován flexibilně.

3. 12864 vizuální zobrazení více sad dat: intuitivní a pohodlné ovládání, dělená encoder nastavení parametrů může provádět operace jednoduché a rychlé.

4. S pomocí čtvrté síťové napětí kompenzace: kompenzace výstupu může být nastavena automaticky v závislosti na změně napájecího zdroje, a napětí může být zobrazen po dobu 1 sekundy, když spustí, tak, že efektivní teplota svařování a svařovací teploty jsou stále konzistentní.

5. S 0-9999 zdroj počítání funkce: s 5 sad vzorků skladování parametry, a to i v případě výpadku napájení lze také ukládat elektrickou energii, na první pohled vidět počet svařování.

6. Šestý vstup 0-99 cyklu :, zastavit čas mezi dvěma zdroji signálu je 0-99 cyklu (rozsah hodnota je 50, 1 cyklus je 20 ms, 1 sekundu.) Nastavitelný. Svařovací výkon lze nastavit od 30% do 99%.

7. Modul 7 může izolovat silné a slabé proudy přes optické spojky: Křemíkový Řízený Usměrňovač (SCR) může navrhnout spolehlivé obvody pro nula přechod detekce a detekce napětí pro zajištění přesného fázového posunu, a mohou být řízeny s 40A-100A obousměrný křemíkové usměrňovače (SCR), který je kompatibilní).

8. Použití příkon a externí spoušť, pohodlné a rychlé šroubová svorka: externí spuštění lze změnit v mnoha ohledech, jako obyčejný spínač, nožní spínač, externí signál, zdroj, vstup, atd. Software má anti-lock státu, a svařování se spustí, jakmile svařování je dokončeno. Například, spínač pedálu je vždy v depresi, a může vyvolat pouze jeden revoluci.

Popis:

1. DIY nebo jednoduchý baterie svářeč vývoj dodávky.

2. zdroj z jedné baterie nebo akumulátoru.

Specifikace:

Barva:multicolor

Proud: 40A

Balíček informací:

Velikost balení:60x50x20mm/2.34x1.95x0.78in

Hmotnost balení:45g/1.58 oz

Obecné Box Balení

Obsah Balení:

1 * LCD double puls encoder

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.


Napsat recenzi

Související produkty