10ks 3-10 mm Diamantová Díra Viděl Super-tenký 0,5 mm Ráfek Potažené Core Drill Bits Lapidárium Nástroje pro Kámen Jasper Drahokam, Skleněné Dlaždice


Štítky: huwawei p9, lapidárium šperky nástroje, lapidárium nástroje časopisech, trochu hlava, truhlář nástroj, nylonová podložka, obturnoi kamenné drill, kámen mikro vrták, af24, bya412.

229.50 Kč
  • Skladem
  • p145  • Průměr Otvoru: 3-10mm
  • Materiál: Diamond
  • Číslo Modelu: DIA3-10mm
  • DIY Dodávky: Obklady
  • Značka: truhlář
  • Typ: Jádro Vrtáku
  • Použití: Zdiva Vrtání
  • Délka: 50mm

10ks 3-10 mm Lapidárium Super-tenké Diamond Potažené Vrtáku Otvor Viděl 0,5 mm Ráfek Uložit Materiály pro Jaspera Skla Model: Diamond Díra Viděl Vrták Vyrábět Název:Drahokam vrtáky, Šperky vrtáky Množství: Celkem 10 Ks Průměr Otvoru: Prosím, vyberte Díru Průměr potřebujete Popis Výrobku 1.Super-tenký Galvanicky diamantové vrtáky jsou jedním z nejlepších vrták vyroben pro Hobby, Lapidárium, Skleněné aplikace. 2.Tento diamantový vrták bude fungovat dobře na vrtání jen o jakýkoliv druh horniny Z velmi měkké Petoskey Kamenné fosílie těžké jasper a achát, a tak dále drahých materiálů.Zvláště vhodný pro použití na tvrdé lapidárium materiálů, jako je achát, jaspis, zkamenělé dřevo a geody. 3.Použít k vrtání do keramiky a skla široce například: sklo hodinky, optické sklo, super-tenké sklo, architektura sklo, automobilové sklo, LCD sklo, křemen, sklo atd. Výhody produktu Diamantový vrták velmi tenká, může snížit spotřebu materiálu maximalizovat: tloušťka vrtáku je ráfek je pouze 0,5 mm, materiál zpracovaných nejsou poškozeny během vrtání, uložení materiálu pro vysokou hodnotu jade, achát, jaspis, zkamenělé dřevo a geody. Velmi dobrý nákladově efektivní volba pro ty, kteří chtějí velmi tenké zářezy. Vrtání děr s vysokou přesností: okraj vrtáky jsou velmi hladké a tenké, aby splňovaly nejnáročnější faceting požadavky. Čistý, hladký, bez zlomené hrany. Vysokou efektivitu vrtání: Ostré, zlepšit rychlost vrtání, Vyvrtejte Otvory Za několik Sekund Dlouhá životnost: Super-tenké vrtáky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní jemné diamantové částice, je odolnější než běžné diamantové trochu! Vrtání otvoru po dobu, doporučujeme použití vrtáku k vrtání bílý korund brusný kotouč pro několikrát, diamantové částice na přední straně vrtáku se znovu objeví, a pak můžete i nadále používat vrták. Rychlé Tipy 1. Vody nebo chladicí kapaliny musí být vždy slouží k chlazení a mazání tip. 2. Bit je vhodný pro použití ve lavice vrtačku, elektrickou vrtačku nebo vrtací nástroj, který se doporučuje používat ve lavice vrtačku. 3. Nikdy nepoužívejte vrtáky, zatímco stroj je v hammer akci. Můžeme vypsat Libovolné Velikosti A Množství Tohoto Produktu: Otvor o Průměru od 3mm do 100mm Pravidelné Letecké poštovné z Číny se po celém Světě, je ZDARMA a trvá 10-35 dnů dodání do vašeho domova Budeme posílat objednávku do 1-2 dnů po zaplacení byl přijat a schválen.


Ben B 1990
2020-11-29
5/5
OK.....

Napsat recenzi

Související produkty