Hračka pro psy Tep Hračka Pet Topení Plyšové Hračky Pohodlné Behaviorální Trénink Srdečního Rytmu Uklidňující Plyšová pro Chytré Psy, Kočky


Štítky: taška psa léčit, měkká hračka, pet školení dřevěné, míč psa, psí srdce, taška bomba, kočka tom, evil eye domů, kočičí a psí šperky, pet.

342.27 Kč 417.45 Kč
  • Skladem
  • p476  • Původ: KN(Původu)
  • Sada Typ: No
  • Typ Hračky: Další
  • Drop Nakupování: Podpora
  • Materiál: Další

Body:

1、Tep Pet Hračky: Naše plyšové hračky mají vestavěný srdeční tep zařízení, napodobující skutečné srdeční tep, pomáhá domácí zvířata přechod do nového domova, snížení stresu způsobeného těžkými déšť, blesky, nebo cestování, a snížit negativní chování.

2、Skutečný Pocit: domácí Zvířata využívat teplo z měkké tělo a bití srdeční tep %EF%BC%82real pocit,%EF%BC%82 obnovit intimní vztahy, snížit pet napětí, úzkost z odloučení, a špatné chování. Tep zařízení může být použito nepřetržitě po dobu asi 300 hodin, dlouho, Čas, aby doprovázet domácího mazlíčka na Spaní

3、Built-v Topné Kameny: Pet hračky, které nevyžadují elektřinu a teplo. Naše plyšové hračky mají vestavěné topné kameny. Místo topné kameny do mikrovlnné trouby na několik minut před použitím, a dát je uvnitř panenky, jak udržet vašeho domácího mazlíčka v teple v chladném podzimu a zimě.

4、Měkké a Pohodlné Materiál: Měkké a pohodlné tkaniny, kočky a psi mohou přitulit a odpočinek, další na to, stejně jako to cítí jako být s matkami. V nepřítomnosti partnera, tep plyšová hračka může doprovázet štěně a kočka, takže to nebude cítit osaměle.

5、Odnímatelné Čištění: Jen tep zařízení a topného kamene, vzít hadříkem krytu k čištění a udržovat ji v čistotě.

Vlastnosti:

1. Tep Pet Hračky: Naše plyšové hračky mají vestavěný srdeční tep zařízení, napodobující skutečné srdeční tep, pomáhá domácí zvířata přechod do nového domova, snížení stresu způsobeného těžkými déšť, blesky, nebo cestování, a snížit negativní chování.

2. Skutečný Pocit: domácí Zvířata využívat teplo z měkkého těla a tlukot srdce "reálný pocit" obnovit intimní vztahy, snížit pet napětí, úzkost z odloučení, a špatné chování. Tep zařízení může být použito nepřetržitě po dobu asi 300 hodin, dlouho, Čas, aby doprovázet pet Sleepﻭ

3. Vestavěné Topné Kameny: Pet hračky, které nevyžadují elektřinu a teplo. Naše plyšové hračky mají vestavěné topné kameny. Místo topné kameny do mikrovlnné trouby na několik minut před použitím, a dát je uvnitř panenky, jak udržet vašeho domácího mazlíčka v teple v chladném podzimu a zimě.

4. Měkké a Pohodlné Materiál: Měkké a pohodlné tkaniny, kočky a psi mohou přitulit a odpočinek, další na to, stejně jako to cítí jako být s matkami. V nepřítomnosti partnera, tep plyšová hračka může doprovázet štěně a kočka, takže to nebude cítit osaměle.

5. Odnímatelné Čištění: Jen tep zařízení a topného kamene, vzít hadříkem krytu k čištění a udržovat ji v čistotě.

6. Pomáhá domácí zvířata přechodu do jejich nového domova a snižuje stres způsobený bouřky.

7. Real-cítit puls tep a teplo pack klidu použitím přirozené instinkty.

Specifikace:

Styl: bear style-tlukot srdce, medvěd styl-srdeční tep a topení

Velikost: cca 20*35*18 cm/7.87*13.78*7.09 palec

Materiál: vysoce kvalitní plyš, PP bavlna, vestavěný srdeční tep a topného kamene

Funkce: komfort/doprovod/reliéf v zájmovém stresu a úzkosti/teplý drží v zimě, atd.

Vhodné pro: kočky a psi a jiná domácí zvířata.

Baterie: 2*AAA (není součástí balení)

Jak používat: umístěte topný kámen v mikrovlnné troubě, a teplo je po dobu asi 6 minut, dát to v hračce tělo, a zahřát ji na společnost.

Balení Seznam:

Plyšová Hračka*1

Srdeční tep*1

Topení Taška*1


Napsat recenzi

Související produkty