Ptačí Krmítko Dřevěný Zahradní Dekor Divoké Krmení Ptáků Dávkovač Venkovní Dřevěné Krmítko Ptačí Budka Se Střechou Pro Zahradní Dvoře Dekor


Štítky: krmítko venkovní, paroh prsten, podavač ryby, podavač veverka, venkovní krmení ptáků, krmítko wild, kovové ptačí domky venkovní, pták keramický dekor, velký podavač veverka, krmítko.

138.25 Kč 276.28 Kč
  • Skladem
  • p571  • Materiál: Dřevo
  • Funkce: Non-automatické
  • Původ: KN(Původu)

Specifikace:

Přilákat ptáky hledající potravu.Ať ptáci obývají, a vychutnat si jídlo, pak jste mohli vidět ptáky z okna, paluby nebo terasu.

Je dodáván plně sestaven a připraven k zavěšení.S jeho hexagon tvar, krmítko funkce šikmé střechy na odstín ptáků před sluncem a deštěm.Když jsou semena jíst, více semínek se přirozeně naplňte zásobník.

Pojme až 1000ml semen.To může být vyplněn s různými semena, aby přilákat ptáky, jako je černý olej slunečnicová semínka, světlice barvířská, semena přilákat červené pěnkavy, sýkory, dům pěnkavy, ptáci, modré ptáky, slavíci, špačků a další!

Krmítko je vybaven twist lock kryt, aby víko bezpečně uzavřen a semena jsou čerstvé a suché uvnitř.Jasné panely, aby bylo snadné kontrolovat semen úrovně.Pokud jde o náplň, stačí se obrátit na odemknout, zvednout víko a nalijte semeno.

POZNÁMKA: - Prosím zkontrolujte krmítko jednou za týden, aby zjistili, zda tam jsou hmyz nebo houby, a umýt ho pravidelně jemným mýdlem a vodou řešení.

Twinkle Star Hexagon Tvaru Visí Divoký Ptačí Krmítko

Jasné panely pro snadné sledování osiva úrovni.Zvedací střecha pro snadné plnění a čištění.

Když šest stran jsou k dispozici pro stravování je vám ptáci jíst více klidu.

Plně sestaven a připraven k zavěšení ze stromu větev nebo venkovní.

Materiál: dřevo

Semen Kapacita: 1000ml Rozměry: 24x20cm obsah Balení:

1 x krmítko


Napsat recenzi

Související produkty