2 mm 1,6 mm Nízká teplota hliníku plněnou svařovací drát Není třeba hliníkový prášek Místo WE53 měděné a hliníkové tyče


Štítky: tok minulosti, natvrdo tyč, tok svar, 2 mm svařovací drát, slitiny svařovat, bga tok, řešení svařování plněnou tyč, hliníkové tok, 2mm hliníkového drátu, hliníkový drát.

182.94 Kč
  • Skladem
  • p906  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: unikátní řešení
  • Typ Položky: jaro

1,6 mm 2mm Nízké teploty hliníkové plněnou svařovací drát Není třeba hliníkový prášek Místo WE53 měděné a hliníkové tyče, Jak používat(můžete zkontrolovat video): Krok 1: Vyčistěte a polishthe fyzické povrch. Krok 2: Ceating povrchu základního materiálu, dokud teplota drátu pro provozní teplota 380 ° -400°, takže se můžete spolehnout na rodiče kovové přenos tepla svařovací drát tvoří svarů, by se neměla používat plamen hořet drát, Když teplota povrchu kovu je dostatečná, drát může proudit no a proniknout do kovové kapiláry. Krok 3: Při opravách tenkého hliníku, tak dlouho, dokud hliníková základna kov zahřeje na vhodnou pracovní teplotu, a pak použijte drát a zpět tření tání se tvoří svar, jen s kovovým kartáčem tát svařovací drát pro svařování v svaru. Krok 4: Usepropane plynu do svaru malý objekt, použití průmyslových plynů nebo indukční topné zařízení na teplo a svar velký objekt, přírodní pomalé ochlazování po svařování Prosím, všimněte si: 1. povrch obecných kovů musí být čistý. 2. základní kov teplota dosáhnout 400 stupňů, včetně procesu svařování, z obecných kovů teplota by měla být udržována na 400 stupňů, a teplota může být vysoká nebo nízká. Vlastnosti: 1. Svařování efekt je dobrý: jeho svařování efekt je plné, hladké! S pomocí interní prášek. S nízkým bodem tání, dobrou tekutost, tvrdost a houževnatost, dobré utěsnění. Není nutné používat další tok prášku. 2. Přímo použití: potřebujete nějaké toku poweder, otevřete balíček, který se používá! Velmi pohodlné! Snadno svařovat. 3. Svařování: firsst použijte brusný papír k polské mosazné a hliníkové trubky svařování dílů (musí se čistí kovový povrch je lak, oxidu, oleje, atd.), stěhování zbraň se zahřívá rovnoměrně svařování dílů, a pak i nadále používat elektrody, které mají být svařeny, Když teplota stoupne na 360 stupňů, měděné a hliníkové svařovací drát roztavit a rovnoměrně do spáry,Odstranit torch po svaru je plný, čeká chlazení je OK. Žádné další zpracování po ochlazení, flux zbytek je viditelný, ale není korozivní, non-hygroskopický a pevně připojeny. Aplikace :

Může být použit pro různé zdroje tepla, jako jsou propan, oxy-acetylen, a tak dále. Nízkoteplotní hliníkový svařovací drát můžete svařovat téměř všechny bílé kovy, včetně hliníku, hliník, hliníkové slitiny, hliník-hořčíkové slitiny a odlišné svařovací mezi výše uvedenými kovy, dokonce i pro vážné koroze, nebo znečištění olejem z bílého kovu, a ani to nemůže být opraven Hliníkové slitiny mohou být opraveny. Použitelné pro primární svařování operátor all-round svařování, pouze malý přímotop, po svařování svarová síla je obecně vyšší než síla základna kov sám, může pochopit, plyn svařování.

1. Pokud je hodnota objednávky pod USD5, to bude zasláno Pr-web.cz saver shipping nebo obyčejnou poštou (bez sledování informací), pokud balíček není dodat v 70 dní , budeme znovu odeslat nebo vrácení peněz vás .

2. Položky budou odeslány prostřednictvím ePacket, China Post Registrované Letecké Pošty, Pr-web.cz strandard/premium poštovné po zaplacení je hotovo.

3. Pokud máte speciální požadavky na dopravu, prosím, zanechte vzkaz, když si objednáte.

1. Pokud je výrobek vrácen k nám na bezpečnostní kontrole, budeme odeslat ji jako brzy, jak je to možné.

2. Plná náhrada bude dávat v případě, že zásilka je poškozena nebo chybí v dopravě.

3. Kupující je odpovědný za zpáteční lodní poplatek s řádným balíčku.

Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, stejně jako ostatní zákazníky!

Snažíme se poskytovat nejlepší služby a produkt pro naše zákazníky,to bude náš den, pokud jste nechte 5-HVĚZDIČKOVÝ zpětnou VAZBU na náš produkt! To bude také být užitečné pro ostatní zákazníky.

Pokud jste spokojeni s našimi produkt nebo službu, v žádném případě, prosím, pošlete zprávu nebo e-mailem na nás přímo před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Proto budeme usilovat o 100% SPOKOJENOST!

Q: jsem prodejce, mohu získat velkoobchodní ceny?

A: Pokud byste chtěli koupit velké množství, jsou velmi vítáni, kontaktujte nás, my vám naše nejlepší cenu.

Q: Jak se dostat slevu?

A: Pozitivní zpětná vazba je skvělý způsob, jak pomoci ostatním kupujícím k nákupům. Zákazník, který dává nám 5 Hvězdiček pozitivní zpětnou vazbu dostanete $1-$2 sleva na další objednávku.

Krok 1: Nechte 5-hvězdičkový zpětnou vazbu pro svůj poslední rozkaz a vzít screenshot.

Krok 2: Vytvořit nový řád, neplatí, než budeme upravit cenu

Krok 3: Obraťte se na zákaznický servis a ukázat screenshot z 5 hvězdiček zpětnou vazbu. Budeme upravit cenu pro vás.

Krok 4: Platbu.

Q: jaká je vaše firemní politika na vadné zboží?

A: Naše vadný sazba je nižší než 0,2%. Pokud tam jsou nějaké vadné zboží v důsledku výrobní vady, prosím, kontaktujte nás co nejdříve. budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a budete spokojeni.

Q: Co mám dělat, pokud ochranná doba je asi dojdou, ale v balení je ještě nedoručené?

A: Pokud váš položka nedorazí do ochrany čase, prosím, kontaktujte nás, budeme prodloužit termín dodání pro vás a ujistěte se, že obdržíte zboží, jakmile je to možné.


Napsat recenzi

Související produkty