Naučit, Jak Hrát Texas Holdem

Naučit, Jak Hrát Texas Holdem

Hráči jsou zpočátku dány dvě karty, s názvem "hole" karty, které mají v držení v průběhu hry (odtud název). Pak se snaží vytvořit co nejlepší kombinaci pěti karet z jejich původní otvory a pět společenství karty. Protože hra je úroveň složitosti, že získala nějakou pozornost od akademiků. Jeden pokus vytvořit kvantitativní model Texas hold ' em turnaj jako ojedinělý komplexní systém měl nějaký úspěch, i když plné důsledky pro optimální strategií i nadále být prozkoumány.

Kromě toho, skupiny na University of Alberta a Carnegie Mellon University pracoval rozvíjet poker hraje programy s využitím techniky v oblasti teorie her a umělé inteligence.

V roce 2008, uznávaný krátký film s názvem Žralok z Vody, byl propuštěn na DVD. Tento film je unikátní v tom, že se zabývá tmavší, více návykové prvky hry a funkce, Phil Hellmuth a Brad Booth. Cílem vítězství hráčů není vyhrát každý jednotlivý ruku, ale spíše aby se matematicky a psychologicky lepší rozhodnutí týkající se, kdy a jak moc se vsadit, zvýšit, dorovnat nebo složit. Výherní poker hráči pracovat na zlepšení jejich soupeřů sázení a maximalizovat jejich vlastní očekávaný zisk na každé kolo sázek, a tím zvýšit své dlouhodobé výhry. Všimněte si, že karty v číselném pořadí je jediný význam; oblek hodnoty jsou irelevantní v Hold ' em.

Pokud dealer nemá nárok, ante sázky se vrací hráči. Prodejce pak porovnává jejich straně proti těm, zbývajících hráčů. V Ultimate Texas Hold ' em, hráči mají několik možností sázek. Začít na straně, hráči musí vytvořit rovné sázky na ante a blind kruhy. To je opravdu vše, co potřebujete vědět o Krátké Deck Hold ' em pravidla.

Další hráč může složit, dorovnat, nebo zvýšit přidáním extra $1, atd. Když jsou sázky je dokončen, všichni hráči mohou odhodit tolik karet, kolik chtějí (jeden až pět), a získat nové. Samozřejmě, že hráč může také vybrat "stand pat", udržet všechny jeho/její pět karet. První a nejvíce zřejmý rozdíl poker pravidla je, že jste rozdány čtyři karty místo dvou se dostanete do Hold ' em.

Pravidla, kterými se řídí misdeals pro hold ' em a další tlačítko hry jsou použity pro lowball. Formát je obdobou seven-card stud high, kromě vysoké karty (esa jsou nízké) je nutné, aby povinná sázka v prvním kole, a nízké ruka působí nejprve na všech dalších kolech. Postupky a flushe mít žádné pořadí, tak nejlepší možnou kombinaci (kolo). Je tam ante, povinné bring-in z nízké karty a sázky obvykle dvakrát za poslední dvě kola, i když to může být různé podle hráčova vkusu.

Dealer spálí další kartu a pak se rozdá čtvrtá společná karta lícem nahoru. První zákon po Flopu a na každé další kolo sázek, je SB. SB můžete vybrat z následujících úkonů ; 1) KONTROLA bez sázení nic, 2) VSADÍM se, nebo 3) PŘELOŽTE. Full House - v Této barevné ruka se skládá ze tří karet stejné hodnoty a dvě karty stejné hodnoty, například tři 8s a dvě 4s.

Tyto pozice jsou důležité, protože oni musí platit povinné sázky předtím, než jsou rozdány karty, což znamená, že tam jsou vždy nějaké čipy ve středu hrát. Po každé straně, dealer button a blindy se přesunout o jedno místo doleva. Texas Hold ' em je obvykle hraje bez ante, ale blindy. Když tam jsou více než dva hráči, hráč po levici dealera místech small blind a následující hráč po levici big blindu.

To je možné v každém kole, s výjimkou první k žádnému sázení dojít. Každý hráč musí vložit small blind a big blind do banku jednou za kolo. Pokud jste někdy chybět žaluzie v kole, musíte počkat na big blind, aby si na vás, nebo blind ekvivalentní big blind.

Budete mít možnost získat předat – zda jste se trefili flop.
Ruce, které jste se rozhodli jít do boje s v Texas Hold ' em jsou životně důležité. Poloha je významným faktorem, pokud jde o rozhodování o tom, které podá byste měli hrát.

Hold 'em je členem třídy poker hry známé jako společenství karetní hry, kde některé karty jsou k dispozici pro použití všech hráčů. Existuje několik dalších her, které používají pět společenství karty, kromě nějaké soukromé karty, a proto jsou podobné Texas hold 'em. Royal hold 'em má stejnou strukturu jako Texas hold 'em, ale balíček obsahuje pouze Esa, Králové, dámy, kluci a Desítky. Alternativně, v Double board hold ' em všichni hráči obdrží stejný počet soukromých karty, ale tam jsou dvě sady karet. Vítěz je vybrán pro každý jednotlivý desky s každým příjemcem polovinu banku, nebo celkově nejlepší kombinace vyhrává celý bank, v závislosti na pravidlech dohodnou hráči.

Paluba je zamíchány, a dealer rozdá dvě karty lícem dolů na každého hráče, jednu kartu v době, počínaje hráčem nalevo (Small Blindu, pak pokračuje ve směru pohybu hodinových ručiček). Texas Star Hrací Karty Představovat inspiraci z Lone Star Státu. Bicycle® Poker Peek® Pro Hrací Karty oblíbené profesionály a amatéry, naše Poker Peek® hrací karty jsou postaveny pro lepší míchání a více diskrétní karty hrát. Bicycle® Poker Chip na oblečení, Dostat na Kole® Poker Chip na oblečení, kompletní s rukojetí, 200 žetonů a 2 balíčky karet. Znovu sázek pokračuje, dokud poslední sázku nebo zvýšit byl nazýván (který uzavírá akci).

V Binions souhlasil a od té doby no-limit Texas hold 'em se hraje jako hlavní událost. Úroky v hlavní události nadále stabilně růst v průběhu příštích dvou desetiletí.

Hráči mohou podívat na jejich dvě díry karty a nesmí ukázat jim, aby nějaký jiný hráč. Od roku 1990, Texas Hold ' em se stal jedním z nejpopulárnějších pokerových her po celém světě. Jeho šíření bylo pomohla především tím, že řada dobře propagována v televizi turnajích jako jsou World Series of Poker a za druhé tím, že jeho úspěch jako on-line hry. Pro mnoho lidí v dnešní době, poker se stal synonymem pro Texas Hold ' em. Sázení začíná s první osobou, stále v ruce, na levé (ve směru hodinových ručiček) dealer button.