Dopravní značení v Praze a okolí

S pozemními komunikacemi je spojeno mnoho práce. Je třeba se o ně starat, aby byly provozuschopné, opravovat je a rekonstruovat. Jejich nezbytnou součástí je dopravní značení. Jde o hlavní informační kanál, který řidiče včas upozorní a díky kterému mohou vědět, co je na cestách čeká. Správné umístění a instalace značení není vždy snadná. Některé značení je umístěno trvale, některé dočasně. Kdo se vlastně stará o to, aby bylo dopravní značení na svém místě? Potřebujete dopravní značení pro určité místo zajistit?

Prodej i pronájem dopravního značení

Pokud je vaším cílem dopravní značení v Praze, obraťte se na zkušenou společnost TOP Znak s.r.o. Poskytuje prodej dopravního značení, pronájem dopravního značení, instalaci dopravního značení, aplikaci dopravního značení, návrh DIO a pronájem pracovní plošiny. Dopravní značky nabízí k prodeji přímo v eshopu na svém webu Topznak.cz. K dispozici je vám zde široká nabídka dopravního značení, která je přehledně rozdělená do kategorií. Vybírat si můžete dopravní značky, dopravní zařízení, dopravní zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací a vodící prahy, příslušenství a komponenty.

Prodej využijete v případě trvalého umístění značky, pronájem zase využijete, když bude značení umístěno dočasně. Můžete si od firmy zajistit jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem značení. Zahrnuje veškeré SDZ, plastové směrové desky Z4, přechodné VDZ, plastové nebo kovové zábrany Z2, přechodové lávky pro pěší, dopravní kužely Z1, světelnou signalizaci a plastová svodidla plněná vodou. U pronájmu se můžete těšit na kompletní servis. Značení bude dopraveno až na místo realizace, kde bude osazeno podle DIO. Bude každý den kontrolováno a udržováno v provozuschopném stavu, to znamená, že bude i myto a čištěno. Po skončení pronájmu dojde k demontáži značení a uvedení komunikace do původního stavu. Veškeré služby jsou na webu společnosti přehledně popsané, naleznete zde i reference a kontaktní údaje. Spolehněte se na specialistu na dopravní značení a zajisté budete s jeho službami spokojení.