I starý vůz je cenným zdrojem náhradních dílů, prodejte ho výhodně

Na každém parkovišti najdeme kromě nových vozů také řadu starých. Některé se používají jen občas a jiné zde nečinně stojí už celé měsíce. Takové vozy pouze překáží a zbytečně zabírají parkovací místa. Možná už jsou příliš staré nebo potřebují nákladnou opravu, která se stále oddaluje. U takových aut je na místě likvidace vozidel. Pokud takový vůz máte, už vám je spíše přítěží než pomocníkem. Mnoho lidí si myslí, že z takového vozu už nic nebudou mít, ale může vám i na své poslední cestě přinést nějaké peníze do rozpočtu.

Jak se starého vozu zbavit?

I když může být váš vůz starý nebo poškozený, stále je plný mnoha cenných dílů. Na místě je tedy výkup aut na náhradní díly. Ty využívá každé autovrakoviště, když vůz likviduje. Ne každý poskytovatel likvidace vozidel ale nabízí výhodné podmínky. Pokud chcete vůz výhodně zlikvidovat, obraťte se na ZAHOTOVE.CZ. Tato firma vám nabídne zcela bezkonkurenční podmínky pro likvidaci. Zatímco do běžného vrakoviště musíte své vozidlo dovézt, v případě ZAHOTOVE.CZ s vozem nikam nemusíte.

Vůz vám bude na náklady firmy odtažen a to odkudkoliv v České republice. Hrubou výkupní cenu za vůz se vždy dozvíte předem, stačí firmu kontaktovat s informacemi o vašem voze. Když budete s nabídkou ceny souhlasit, už do 24 hodin si pro váš vůz přijede pracovník firmy. Jakmile dorazí, vůz prohlédne a poté vám sdělí čistou výkupní cenu, která se odvíjí od kompletnosti vozu, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa. Následně se na místě podepíše kupní smlouva, vy dostanete peníze v hotovosti na ruku a vůz bude odvezen. Papírování vyřídí firma za vás, ZAHOTOVE.CZ vykupuje jak pojízdné vozy, tak i nepojízdné autovraky. Odkoupí od vás dokonce i nákladné vozidla a stavební stroje. Zjistěte více informací přímo na webu firmy a zajistěte si likvidaci auta za těch nejlepších podmínek.